0 produktu

Informācija Patērētājiem

2014.gada 20.maija Ministru kabineta noteikumu Nr.255 22.punkts nosaka, ka Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

22.3. prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta. Līdz ar to Klients nevar izmantot atteikuma tiesības un atgriezt saņemtas preces 14 dienu laikā no saņemšanas dienas, jo iegādātās pie SIA "Visas durvis un akmens" preces, tiek izgatavotas pēc Klienta norādījumiem, vai Prece ir nepārprotami personalizēta. Lūdzam pirms pasūtījuma veikšanas saņemt visu nepieciešamo informāciju par preci.

SIA "Visas durvis un akmens" patur tiesības atteikt Klientam iespēju izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu, ja Prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Ja iegādāta Prece ir ar defektu, Klientam nekavējoties ir jāpaziņo par to SIA "Visas durvis un akmens" pa tālr.+371 22432305, vai sūtot uz e-pastu: alldoors@inbox.lv, vai griežoties personīgi pēc adreses: Narvas iela 2.

Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam Klientu pārliecināties, vai Preces atbilst iecerēm, ir vēlamās krāsas, formas, izmēra un materiāla. Neskaidrību gadījumā lūdzam uzdot mums jautājumus pa tālr. +371 22432305, vai sūtot tos uz e-pastu: alldoors@inbox.lv

 

Ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Jūs varat iepazīties nospiežot zemāk esošo saiti:

https://likumi.lv/ta/id/23309-pateretaju-tiesibu-aizsardzibas-likums

 

Ar 2014.gada 20.maija Ministru kabineta noteikumiem Nr.255  Jūs varat iepazīties nospiežot zemāk esošo saiti:

https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu